מיחזור משכנתה – לנצל את תנאי השוק לטובתך ולחסוך

FacebookWhatsAppEmail
חסכון במשכנתא משכנתאות 15.05.2018

אצל מרבית משקי הבית הלוואת המשכנתה היא העסקה הכלכלית המורכבת והמתמשכת ביותר שקרוב לוודאי בצעו במהלך חייהם. אורך חיי המשכנתא נפרש על פני שנים רבות וחשוף לשינויים כלכליים רבים ומגוונים. משכנתה היא הלוואה מגוונת הבנוייה משילוב של ערוצים ומסלולים פיננסיים שונים, ולכן מושפעת מתנאי השוק ומהתנאים הכלכליים המשתנים.

מסיבה זו, ישנה חשיבות מיוחדת לעקוב אחרי המשכנתה ולבדוק את פוטנציאל החיסכון לאורך השלבים השונים בחיי ההלוואה. חשוב לזכור שכל שינוי קטן בריבית, במדד, ברמות הסיכון הקיימות בשוק ובפרמטרים נוספים, יכול להשפיע על גובה ההלוואה וסכום ההחזר החודשי הנגזר ממנו.

יכול להיות שבמהלך השנים שחלפו מאז המועד בו לקחתם את ההלוואה התגבשו חלופות טובות יותר להחזר. מתי בפעם האחרונה בדקתם אם התנאים שלכם מתאימים לתנאי השוק כיום?

הגרף הבא מראה את שינוי ריבית המשכנתאות ב-10 שנים האחרונות (במסלול שאינו צמוד). אם אתם לא מברי המזל שלקחו משכנתה בשנת 2015, בהחלט כדאי לבדוק כמה כסף תוכלו לחסוך ממיחזור המשכנתה שלכם.

חסכון במשכנתה יכול להווצר בשתי דרכים – הורדת הריביות שאתם משלמים או שינוי מסלולי ההלוואה ואופטימיזציה של תמהיל המסלולים הקיים. חברת "Save ניהול משכנתאות" מוכנים לבצע עבורכם בדיקה ראשונית של המשכנתה שלכם ללא עלות וללא התחייבות.  הם יבחנו עבורכם כיצד להקטין את סך התשלומים שאתם משלמים לבנקים וינסו להתאים עבורכם את מסלול ההחזר האטרקטיבי ביותר. לחצו כאן בשביל לנסות ללא עלות.