כך תשלמו פחות לבנק

דו"ח פיזבק גילה לכם כמה אתם משלמים? מהיום, אתם לא צריכים לוותר על הכסף שלכם. עכשיו כשאתם יודעים מה המחירים האמיתיים שאתם יכולים לקבל מהבנק, תוכלו להתחיל לחסוך כסף בכמה צעדים פשוטים:

  • עמדו על זכותכם לקבל שירות בנקאי במחיר הוגן. המחיר אותו הבנק נותן ללקוחותיו הוא מחיר התחלתי, עליו ניתן ואף מומלץ להתמקח. נסיונם של לקוחות פיזבק מראה שהמיקוח עובד – מחיר העמלות הוא לא גזרה משמיים.
  • ידע הוא כוח. עכשיו שקראתם את דו"ח פיזבק, אתם יכולים לדעת בוודאות איפה הבנק יכול לתת מחירים יותר טובים ללקוח דומה לכם, וכמה כסף זה יכול לחסוך לכם. מומלץ להשתמש במידע המוצג בדו"ח כבסיס למיקוח, אך חלק מהמשתמשים שלנו אף הצליחו לקבל תנאים טובים יותר. בשביל מידע נוסף, בדקו את ריכוז המידע שלנו על עמלות הבנק.
  • ביחרו את דרך הפנייה הנוחה לכם. ניתן ללכת לבנק לפגוש את הבנקאי, אולם בנקים שונים מציעים דרכים נוספות ליצירת קשר. בידקו את האפשרויות באתר הבנק שלכם ותוכלו לבחור את האמצעי הכי נוח לכם לנהל את השיח מול הבנק. שימו לב שבנקים עונים לעתים באיחור רב לפניות בדוא"ל או בפקס, מעבירים אתכם בין עובדים שונים וגם סתם ממסמסים. מומלץ להתחשב בכך, לשלוח תזכורות ולהתעקש. אל תוותרו בלי לקבל תשובה.
  • הגיעו מצויידים. הביאו איתכם לבנק את הנתונים מדו"ח הפיזבק שלכם כך שתוכלו לדרוש מהבנקאי מחירי פיזבק לכל העמלות. נתוני הדו"ח מתבססים על השוואת עמלות ומחירים שהופיעו בדו"חות של לקוחות כמוכם, ואין סיבה שתשלמו יותר מהם.
  • התמקדו במה שרלוונטי לכם. הבנק עשוי לנסות לשכנע אתכם באמצעות הנחות ושירותים שונים. לא רלוונטי? אל תתפתו. בדו"ח פיזבק תוכלו לבדוק אילו שירותים אתם צורכים בפועל וכמה אתם משלמים עליהם. לדוגמא, אין צורך לעשות מסלול מורחב אם אתם לא עושים יותר מעשר פעולות בערוץ ישיר בחודש, שנכנסות במסלול הבסיסי. עם דו"ח פיזבק ביד, אף אחד לא יוכל לבלבל אתכם.
  • בדקו הצעות ממתחרים. הצעה מתחרה תשיג שתי ציפורים במכה אחת: הבנק שלכם יעדיף להשוות את העמלות להצעה של המתחרה, כדי שלא תעברו, והגוף המתחרה יציע לכם הצעות אטרקטיביות כדי שתעברו אליו. ברשותכם האפשרות לבדוק את המחירים בבנקים אחרים, או לפנות לגופים מתחרים (בנקים וגופים חוץ בנקאיים). כך לדוגמא, אם אתם סוחרים בניירות ערך דרך הבנקים כדאי שתדעו כי בתי ההשקעות מציעים אופציה אמינה ויעילה ולרוב זולה יותר לניהול ולמסחר בניירות הערך שלכם.
  • שפרו את יכולת המיקוח בעזרת משפחה וחברים. אם בקרב הקרובים אליכם יש לקוחות נוספים של אותו בנק, דרבנו אותם להעלות את הדו"ח לפיזבק ולפנות לבנק ביחד על מנת לשפר את נקודת המוצא למשא ומתן.
  • היו ערניים. הצלחתם להוריד מהגב שלכם עמלות מיותרות? מצוין! בתור התחלה, דרשו מסמך כתוב על ההנחות שהשגתם – הבנק מחוייב לכך. כמו כן, אל תשכחו לוודא שההנחות אכן עודכנו בחשבונכם. לעיתים קרובות הטבות מתבטלות לאחר 12 חודשים, לכן מומלץ לשים תזכורת ביומן לצלצל לבנק בעוד שנה ולדרוש לחדש לכם את ההטבה בעמלות. בעזרת פיזבק תוכלו לעקוב אחרי השינויים ע"י העלאת דו"ח החדש בתחילת כל שנה.
  • הישארו מעודכנים. פיזבק מתבססת על הידע שמגיע מקהילת הלקוחות שלה, ואנחנו עובדים ללא הפסקה בשביל למצוא מחירים יותר משתלמים ולעדכן אותם ואת השירותים הנוספים שאנחנו מציעים. מומלץ לבדוק מדי כמה חודשים אם פיזבק מצאה פוטנציאל חיסכון נוסף בשירותים הבנקאיים שלכם, ע"י כניסה לקישור בדוא"ל ששלחנו לכם או העלאה נוספת של הדו"ח.
  • עיזרו גם לאחרים לחסוך. ספרו לנו איך הלך לכם כדי שכל קהילת פיזבק תוכל ללמוד גם מנסיונכם. אם חסכתם כסף ואתם מרוצים, זה הזמן לשתף ולספר לחברים ולמשפחה, בדוא"ל או בפייסבוק. פיזבק משתפרת כל יום ככל שגדל מספר הלקוחות שלה והיא מקבלת יותר מידע – עזרה שלכם לחבריכם היא עזרה לכל קהילת פיזבק.

שאלות נוספות? מוזמנים לפנות אלינו בכל נושא דרך הצ'ט באתר, בדוא"ל info@feezback.com או בהודעה בדף הפייסבוק שלנו.