עלינו

"יצאנו לדרך יחד כי אנחנו מאמינים שהטכנולוגיה יכולה לצמצם את הפערים שבין האדם הפרטי לבנקים"

קרן צוקרמן, מנכ"לית ומייסדת feezback

החזון שלנו

ההסתכלות שלנו נבנית סביב הרצון לפשט את העולם הפיננסי לצרכן, ולתת לו את הכלים הטובים ביותר להתנהל נכון, בלי שיידרש לעבוד קשה או ללמוד כלכלה. אנחנו נותנים לאנשים דרך לדבר על כסף עם מישהו שדואג לאינטרסים שלהם, כך שיוכלו לעמוד בקלות מול הבנק, ולנהל איתו דיאלוג אמיתי בגובה העיניים. המומחה הפיננסי שלנו מציג למשתמשים את כל המידע בצורה אוביקטיבית ומסביר להם מה הם יכולים לדרוש ולקבל.
המערכת שלנו חכמה ולומדת, מכירה היטב את נושא העלויות הפיננסיות ומכלול השירותים הבנקאיים, ויודעת להראות לכל צרכן איך להתנהל כמו מקצוען אמיתי. בעזרת פיזבק אפליקציה לניהול כספים יכול כל צרכן למצוא דרך לחסוך בעלויות הכסף ולהנות משליטה נוחה על החשבונות שלו.

מי אנחנו ?

אנחנו יזמי הייטק מנוסים שמאמינים בכוחה של הטכנולוגיה לייצר שקיפות במידע, לאגד קהילה של לקוחות ובעזרתם לאזן את הכוחות מול גופים גדולים ועתירי משאבים. כך ניתן לקדם תחרות חופשית והוגנת ולהביא להורדת מחירים. אנחנו מאמינים שאין צורך להיות מומחים בכלכלה או להשקיע מזמננו היקר כדי להיות מסוגלים ליהנות משירותים פיננסיים במחיר הוגן.

המייסדים

צור קשר עם פיזבק

אחד העם 54, תל אביב-יפו

רוצים לקבל מאיתנו טיפים ועצות לחסכון והתנהלות פיננסית נכונה יותר?                                                הצטרפו לניוזלטר של פיזבק: