הכל על עמלות

לפניכם מידע מרוכז בנוגע לעמלות הבנקים, המבוססים על מקורות המידע הקיימים ועל מידע שמסרו לנו משתמשי פיזבק.
אם לא מצאתם את התשובה לשאלה שרציתם, או שיש לכם מידע להוסיף או לחדש, מוזמנים לפנות אלינו בצ'ט באתר, בדוא"ל או בפייסבוק.
ניתן גם לקבל ניתוח מלא של העמלות שלכם וללמוד איך אפשר לחסוך עלויות בבנק, בעזרת שירות פיזבק.

שאלות ותשובות

למילון עמלות הבנקים

  • מהן עמלות בנקים?

עמלות הבנק הן תשלומים שהבנקים גובים ומחייבים כל אחד ואחת מאתנו על מגוון פעולות שונות שאנו מבצעים בחשבון. גובה העמלות משתנה בין בנק לבנק ומשפיע על סכום התשלום החודשי שהבנק גובה מאיתנו עבור ניהול החשבון והשירותים השונים. להסבר מפורט על סוגי העמלות.

 

  • על מה הבנק גובה ממני עמלות?

הבנקים בישראל נוהגים לגבות מהלקוחות עשרות עמלות שונות מידי שנה. למעשה קיימים מספר סוגים שונים של עמלות כגון עמלות בגין פעולות בחשבון עו"ש, עמלות בגין אחזקת כרטיס אשראי, עמלות עבור פעולות בניירות ערך, עמלות בגין פעולות במטבע חוץ ועמלות בגין הזמנת וקבלת מידע על מצב חשבונות. העמלות הנפוצות ביותר הן: עמלת פעולה ע"י פקיד, עמלת פעולה בערוץ ישיר (מעטפת שירות, שימוש במכונות אוטומטיות של הבנק כגון בנקט, העברה בנקאית דרך האינטרנט, ומשיכת או הפקדת שיקים ומזומן), הקצאת מסגרת אשראי ודמי ניהול ניירות ערך.

משפחה ממוצעת משלמת מידי שנה מאות עד אלפי שקלים עבור השירותים הפיננסים השונים.

 

  • העמלות בבנקים זהות?

לא, מחירי העמלות השונות הנגבים בבנקים אינם אחידים ולעיתים יכולים להשתנות בפער של עשרות אחוזים בתשלום עבור אותו השירות ובגין אותה פעולה בדיוק בבנקים אחרים. לידיעתכם, החל מ-2008 ע"פ הסדר כללי הבנקאות שפרסם בנק ישראל, מחויבים הבנקים לפרסם את התעריפון המלא של העמלות, ובכך לאפשר השוואה בין המחירים המוצעים בכל בנק.

שימו לב, המחירים המפורסמים בתעריפון הם מחירי המקסימום עבור השירותים, וניתן ורצוי להתמקח עם הבנק על גובה העמלות שאתם משלמים.

 

  • כיצד אוכל לדעת על איזה עמלות אני משלם וכמה?

כיום, זה הרבה יותר פשוט. החל מחודש מרץ 2016, משרד האוצר חייב את הבנקים להפיק לכל לקוח תעודת זהות בנקאית המהווה דו"ח שנתי בו מפורטים כלל התשלומים שהבנק גובה.

תעודת הזהות הבנקאית כוללת נתונים ממוצעים לגבי מצב החשבון, פירוט הנכסים בחשבון כגון תיק ניירות ערך ופקדונות וכן התחייבויות בחשבון כגון הלוואות, ניצול מסגרת אשראי וכו'.

המידע מובא בכל אחד מהדו"חות השנתיים:

דו"ח מקוצר – הכולל גם מידע סיכומי של ההכנסות וההוצאות בחשבון ושל העמלות שנגבו.

דו"ח מפורט – הכולל גם פירוט העמלות שנגבו ונתוני מסחר בבורסה (בחלק מהבנקים נקרא דו"ח מורחב).

 

  • היכן אוכל למצוא את תעודת הזהות הבנקאית?

ניתן לאתר את תעודת הזהות הבנקאית שלכם באיזור האישי לניהול חשבונכם באתר של הבנק. אנו בפיזבק נוכל ללוות אותך ולסייע לך באיתור התעודה.

 

  • כיצד ניתן להוריד את העמלות שאני משלם לבנק?

ישנן מספר דרכים להוריד את העמלות ולהגיע לחסכון בבנק:

ניהול משא ומתן מול הבנק – עליך להבין מהן הפעולות הנפוצות ביותר בחשבונך ולדרוש להוריד את מחירי העמלות הרלוונטיות. זכור – הבנק הוא חברה עסקית המעוניינת לשמר את לקוחותיה ולכן תעשה מאמצים לשם כך. לחץ לצפייה בטיפים לניהול מו"מ עם הבנק.

הפרדת השירותים הבנקאיים בהתאם להצעה המשתלמת ביותר עבורכם –  למשל לקיחת הלוואה מגופים חוץ בנקאיים, העברת תיק ניירות הערך שלכם או פקדונות אחרים לבתי השקעות או לבנקים אחרים ועוד.

הפקת דו"ח פיזבק – ניתוח תעודת הזהות הבנקאית הכולל פירוט של נתוני הצריכה האישיים, מחירי העמלות ששילמתם, פוטנציאל חסכון בעמלות ע"י משא ומתן עם הבנק (מבוסס על מחירים ששילמו לקוחות דומים לכם בבנק שלכם) וכן השוואת הצעות מחיר של מתחרים של הבנק המבוססות על הצריכה שלכם. כך מעלים את תעודת הזהות לפיזבק.

 

  • אפשר בכלל לעשות משא ומתן עם בנק?

כן! למרות שאנו נוהגים לחשוב שאנחנו תלויים בבנק וזקוקים לו יותר מאשר הוא לנו, ההיפך הוא הנכון. הבנקים הם כמו כל חברה עסקית גדולה אשר מרוויחה כסף על כל לקוח שהיא נותנת לו שירות ולכן תתאמץ כדי לשמר את לקוחותיה. גם אם אתם לקוחות ביתרת חובה, דעו שהבנק שלכם מעוניין שתשארו אצלו.

 

  • כיצד פיזבק תסייע לי בהוזלת העמלות?

מערכת פיזבק מנתחת עבורכם את תעודת הזהות הבנקאית שלכם, ועל בסיס חוכמת ההמונים היא משווה אתכם ללקוחות דומים לכם ועוזרת לכם לגלות מה המחירים הטובים שהם השיגו, כך שתוכלו לדעת איך לחסוך ואילו מחירים לדרוש מהבנק. תתפלאו לגלות איך חוסר תשומת לב מוביל כל אחד ואחת מאתנו לשלם מאות אחוזים יותר ממה שנדרש, ויותר ממה שללקוחות אשר ניהלו מו"מ עם הבנק משלמים. חלק מהמשתמשים שלנו מגלים שהחשבון שלהם יכול להיות ללא עמלות עו"ש כלל. זה הסוד הגדול של הבנקים – אותו הם מנסים להסתיר. כל שצריך לעשות בשביל להתחיל הוא להעלות את תעודת הזהות הבנקאית שלכם (ניתן להעלות אותה גם ללא פרטים מזהים).

 

  • ואם הבנק מסרב להוזיל לי את העמלות – אפשר לעבור בנק?

הבנק לא תמיד יסכים ישר, אבל עם המידע שקיבלתם בפיזבק על העמלות הזולות יותר שלקוחות דומים משלמים אתם חכמים וחזקים יותר. אם נתקלים בהתנגדות ניתן גם להסביר שאתם שוקלים לעבור לבנק אחר, וכך לשכנע את הבנק.

בנוסף, על אף שאנו נוטים לחשוב שהדבר בלתי אפשרי או כרוך בהרבה בירורקרטיה ותשלומים נוספים, באמת ניתן לעבור בנק (הכנו מדריך על איך לעשות את זה חכם) או להעביר שירות מסוים ללא תשלום ובקלות יחסית לבנק או ספק אחר. תהליכי הדיגיטיציה שקרו בבנקים, וכן היכולת להפריד בין שירותים פיננסיים, שינו את תנאי המשחק ומאפשרים לבצע השוואת בנקים נוחה יותר, ובמקרה הצורך גם לעבור בין בנק לבנק.

 

 

מילון עמלות

 שימו לב – המילון נועד לעזור להבין את עמלות הבנקים. הבנקים משנים לפעמים עמלות או שמות של עמלות, כך שאנחנו מציעים להשתמש במילון ככלי עזר בלבד.

 

שם העמלה הסבר שמות נוספים
עו"ש
פעולה ע"י פקיד עמלה עבור פעולה הנעשית מול פקיד בנק, פנים מול פנים או באמצעות הטלפון. פ.פקיד
פעולה בערוץ ישיר עמלה עבור פעולה הנעשית באמצעות האינטרנט, בכספומט, או בערוצים דיגיטלים אחרים שלא מול פקיד. ערוץ ישיר
פעולת פקיד – 4 פעולות במחיר פעולת ערוץ ישיר 4 פעולות אשר מבוצעות על ידי פקיד בחודש, אשר בגינן נגבה תשלום בגובה של 4 פעולות ערוץ ישיר (מחיר נמוך יותר).
מסלול בסיסי מחיר חודשי קבוע הכולל מספר מוגדר של פעולות בחשבונכם (פעולת פקיד אחת ועשר פעולות ערוץ ישיר בחודש). מסלול פועלים בסיסי
מסלול מורחב מחיר חודשי קבוע הכולל מספר מוגדר של פעולות בניהול חשבון (10 פעולות פקיד ו-50 פעולות ערוץ ישיר בחודש). מסלול פועלים מורחב
דמי ניהול חשבון ופעולות על ידי פקיד/בערוץ ישיר סך העמלות ששולמו לבנק עבור פעולות פקיד וערוץ ישיר. בנק מזרחי מאחד את כלל התשלומים שבוצעו לסכום אחד ואינו מפרט כמות הפעולות. דמי מסלול (בבנק מזרחי)
השלמה למינימום תשלום אשר הבנק גובה אם סכום עמלות העו"ש ששולם לא הצטבר לכדי סכום מינימלי שנקבע. הסכום הנקוב מהווה השלמה בנוסף לסכום ששולם בעמלות. השלמה לעמלת מינימום – מט"י; עמלת מינימום פעולות; השלמה למינימום
הקצאת אשראי עמלה עבור הקצאת מסגרת אשראי למשיכת יתר. העמלה תיגבה במלואה כאשר המסגרת לא נוצלה או באופן חלקי כאשר סכום הריבית ששולם נמוך מגובה העמלה. הקצאת אשראי יחיד; עמלת הקצאת אשראי מט"י; הקצאת אשראי- תשלום קבוע
דמי כרטיס עמלה הנגבית על ידי הבנק בגין החזקת כרטיס האשראי אשר הונפק דרך הבנק.
Card Up דמי כרטיס עמלה חודשית עבור כרטיס Up card אשר הונפק דרך הבנק.
דמי טעינה תשלום עבור טעינת כרטיס משולם מראש, כדוגמת Up Card.
פנקס שיקים תשלום עבור הוצאת פנקס שיקים. מחושב עבור כל שיק. פנקס שקים רגיל; פנקס שיקים; פנקס שיקים- רגיל; עמלת פנקסי שיקים אישיים; הזמנת פנקסי שיקים
שיק בנקאי עמלה עבור הוצאת שיק בנקאי על ידי הבנק מכירת שיק בנקאי
פנקס שקים מיוחד תשלום עבור הוצאת פנקס שיקים עסקיים.
חיוב מפקיד בהחזרת שיק עמלה הנגבית כאשר שיק שלקוח הפקיד חוזר, מכל סיבה.
לפי הוראת המפקח על הבנקים, החל מה- 01/07/15 הבנקים אינם רשאים לגבות עמלות אלו. כדאי לשים לב כי לא נגבות מחשבונכם עמלות נוספות בסכום זה.
החזרי שיקים – חיוב המפקיד בגין החזרה ; עמלת המפקיד בהחזר שיק/שטר
הפקדת שיק דחוי עמלה עבור הפקדת שיק לפני מועד הפרעון שלו, כך שישמר בבנק וייפרע ביום הפרעון. טיפול שיק דחוי
טיפול בשיק דחוי-הפקדת שיק דחוי עמלה עבור הפקדת שיק לפני מועד הפרעון שלו, כך שישמר בבנק וייפרע ביום הפרעון, וכן עבור ביצוע פעולות נוספות על השיק.
החזרת שיק / שטר למפקיד לפני הפרעון עמלה הנגבית עבור החזרה ללקוח של שיק דחוי שהופקד לפני מועד פרעונו, לפני שהסכום בו נפרע.
הוראת ביטול של שיק ערוך עמלה בגין ביטול התחייבות לתשלום באמצעות שיק. הוראה לביטול חיוב-שיק; הוראת ביטול שיק לא
טיפול במזומנים ע"י פקיד – שטרות עמלה עבור הפקדת, משיכה או פריטת מזומן ע"י פקיד, במקרה שהופקד סכום מעל 10,000 ש"ח. העמלה תחושב כשיעור מסכום העסקה. עמלת טיפול בשטרי כסף ; טיפול במזומנים ע"י פקיד שטרות מעל 10,000 ש"ח
טיפול במזומנים על ידי פקיד ביצוע ע"י פקיד של משיכת, הפקדת או פריטת מזומן. בשטרות מעל 10,000 ש"ח העמלה תחושב כשיעור מסכום העסקה ובמטבעות יגבה סכום עבור כל 100 מטבעות. טיפול במזומנים
העברה במערכת RTGS תשלום עבור פעולת העברת כספים בין חשבונות באמצעות מערכת RTGS (מערכת זה"ב), המאפשרת זיכויים והעברות כספים בטווחי זמן מיידיים, עד כדי כמה דקות.
העברה ברשימה (לרבות משכורת) עמלה שנגבית עבור העברה שמבוצעת למספר חשבונות במקביל. העברה לחשבונות אחרים ברשימת חשבונות
החזרת חיוב עפ"י הרשאה מהסיבה אין כיסוי מספיק / חשבון מוגבל תשלום אשר נגבה כאשר הוראת קבע, שיק או כל חיוב אחר חוזרים מפני שאין כיסוי מספיק בחשבון או שהחשבון מוגבל.
לפי הוראת המפקח על הבנקים, החל מה- 01/07/15 הבנקים אינם רשאים לגבות עמלות אלו. כדאי לשים לב כי לא ניגבות מחשבונכם עמלות נוספות בסכום זה.
החזרת חיוב מסיבת ; החזרת שיק / שטר מהסיבה אין כיסוי מספיק / חשבון מוגבל ; החזרת חיוב מסיבת אכמ/מוגבל/מעוקל/צו משפט ; עמלת החזר חיוב
הוראה לביטול חיוב-ע"פ הרשאה לחיוב חשבון עמלה בגין ביטול התחייבות לתשלום באמצעות הוראת קבע. הוראה לביטול חיוב
אשראי
אי-הודעה מוקדמת עמלה הנגבית במקרה של פירעון מוקדם מהצפוי של הלוואה לדיור או במקרה בו לא התקבלה הודעה מוקדמת מספיק מהלקוח.
פירעון מוקדם עמלה בסכום קבוע שהבנק לוקח עבור החזרת הלוואה לפני הזמן. פרעון מוקדם; פרעון מוקדם של הלוואה – מט"י; פירעון מוקדם – עמלה תפעולית; עמלה תפעולית
הודעה על פיגור עמלה עבור הודעה על פיגור בתשלומים לבנק. לפי הוראת המפקח על הבנקים, החל מה- 01/07/15 הבנקים רשאים לגבות מקסימום של 5 ש"ח בגין עמלות אלו. התראה על חריגה; הודעה על פגור; הודעה על פיגור בתשלום ויתרות חריגות; הודעות על פיגור בתשלומים
ערבות בנקאית עמלה הנגבית עבור העמדת ערבות בנקאית. המחיר נגבה כשיעור מהעסקה עבור כל שנה. ערבות
דמי ניהול הלוואה לדיור תשלום חודשי קבוע בגין הטיפול בגביית סכום ההחזר החודשי בהלוואה לדיור (משכנתא). נגבית בנוסף לעמלות ולריביות.
טיפול באשראי ובבטחונות עמלה בגין לקיחת הלוואה (נגבית בנוסף לריבית על ההלוואה). בדרך כלל נקבעת כשיעור מסך ההלוואה. טיפול באשראי; טיפול באשראי ובבטחונות בגין הלוואות שאינן לדיור; טיפול באשראי ובביטחונות – הלוואות מט"י; עמלה בגין העברת תשלום הלואה
טיפול באשראי ובביטחונות בגין הלוואות לדיור עמלה בגין לקיחת הלוואה לדיור – משכנתא (נגבית בנוסף לריבית על ההלוואה). בדרך כלל נקבעת כשיעור מסך ההלוואה.
הפקדת שיק/פדיון שיק עמלה הנגבית עבור הפקדת או פדיון שיק במטבע חוץ. פדיון שיק
מט"ח
השלמה למינימום – מט"ח תשלום שנגבה אם סכום עמלות העו"ש ששולמו בחשבון מט"ח לא הצטבר לסכום מינימלי שנקבע. הסכום הנקוב מהווה השלמה בנוסף לסכום ששולם כבר.
העברת מט"ח עמלה הנגבית עבור העברת מט"ח מחשבונך בבנק לבנק אחר. העמלה מחושבת כאחוז מסכום ההעברה. ברוב המקרים תיגבה על פעולה זו גם עמלת חליפין.
העברת מט"ח השלמה למינימום עמלה הנגבית עבור העברת מט"ח לחשבון אחר. עמלה זו תיגבה כאשר הסכום שיש לשלם ע"פ העמלה היחסית לא מגיע לסכום המינימלי של העמלה שקבע הבנק.
העברת מט"ח לחו"ל – השלמה למינימום עמלה הנגבית עבור העברת מט"ח לבנק אחר בחו"ל.
העברת מט"ח בארץ עמלה הנגבית עבור העברת מט"ח דרך הבנק, מחושבת כאחוז מסכום ההעברה. שימו לב כי יתכנו עמלות נוספות אשר יגבו בגין פעולה זו. העברת מט"ח בארץ – מ/ל לקוח אחר, העברה מט"ח לח-ן
העברת מט"ח לבנק אחר בארץ עמלה הנגבית עבור העברת מט"ח דרך הבנק, מחושבת כאחוז מסכום ההעברה. ברוב המקרים תיגבה על פעולה זו גם עמלת חליפין. העברת מט"ח בארץ ומבנק אחר בארץ – העברה קבועה; העברת מט"ח לבנק אחר בארץ (פ); עמלת העברת מט"ח לבנק אחר
העברת מט"ח מחו"ל עמלה הנגבית עבור העברת מט"ח דרך הבנק לבנק אחר, ומחושבת כאחוז מסכום ההעברה. ברוב המקרים תיגבה על פעולה זו גם עמלת חליפין. העברת מט"ח מחו"ל – חד פעמית; עמלת העברת מט"ח לחו"ל; העברת מט"ח לחו"ל ומחו"ל; העברת מט"ח מבנקים בארץ, לחו"ל ומחו"ל
הוצאות סוויפט תשלום נוסף לעמלה הנגבית עבור העברת מט"ח בארץ או בחו"ל, עבור שימוש במערכת סוויפט.
עמלת חליפין עמלה אשר נגבית עבור המרה בין מטבעות שונים, ונגבית גם עבור פעולות בנקאיות שבוצעו במטבע שונה ממטבע החשבון. התעריף עבור המרה בין שני מטבעות חוץ גבוה מהמרה של מט"י למט"ח. עמלת חליפין שער ידוע/שער צהרים/שער מוסכם; עמלת חליפין כנגד ח-ן מט"י; חליפין – מט"י-מט"ח; עמלת חליפין – ממטבע לש"ח; עמלת חליפין קניה / מכירה – (לפי שער מיידי / שער צהריים); עמלת חליפין בקניה /מכירה לפי השער הידוע מיידי וצהריים.
עמלת חליפין – המרה בסכומים קטנים עמלה הנגבית עבור המרת מטבע חוץ, בתעריף שונה לסכומים קטנים. עמלת חליפין מינימום ;  עמלת חליפין קניה/מכירה מינימום ;  חליפין קניה \ מכירה מינימום ;  עמלת חליפין קניה/מכירה (לפי שער מיידי / שער צהריים) – מינימום
המרה בין מטבעות זרים עמלה הנגבית עבור המרה בין שני מטבעות זרים, נקבעת כשיעור מהעסקה, בנוסף לעמלות האחרות שמשולמות בגין ביצוע הפעולה.
הפרשי שער תשלום הנלווה לחלק מפעולות המרת המט"ח שנעשות במזומן, מחושב כהפרש בין שער המזומן לשער ההעברות וההמחאות (שני שערים המשמשים את הבנק).
העברה לחשבון לקוח אחר בבנק עמלה הנגבית בעת העברת מט"ח ללקוח אחר בארץ באותו הבנק.
עמלת פקודת תשלום מחו"ל תשלום שנגבה בגין הוראה מחו"ל לזיכוי חשבון מט"ח.
משיכת מזומן מחשבון מט"ח עמלה שנגבית עבור משיכה של מזומן מחשבון מט"ח באותו מטבע של החשבון. אם מדובר במטבע שונה מהמטבע בחשבון, תשולם גם עמלת חליפין.
הפקדת שיק/המחאות נוסעים בח-ן מט"ח תשלום עבור הפקדת שיק בחשבון מט"ח. בנוסף לעמלה זו יתכנו עמלות נוספות בגין השימוש במט"ח.
חליפין ניירות ערך מט"י-מט"ח עמלה אשר נגבית עבור המרת מטבע בגין פעולות בתיק ניירות הערך. עמלת חליפין בעסקות ניע"ז
ניירות ערך
קנייה ומכירה ניירות ערך תשלום עבור כל עסקה בתיק ניירות הערך שלכם (קנייה/מכירה/פדיון וכו'). מחושב כחלק יחסי מסכום העסקה. קניה ומכירה
קנייה ומכירה מניות תשלום עבור כל עסקה במניות (קנייה/מכירה/פדיון וכו'). מחושב כחלק יחסי מסכום העסקה. קניה ומכירה מניות
קנייה ומכירה אג"ח תשלום עבור כל עסקה באג"ח (קנייה/מכירה/פדיון וכו'). מחושב כחלק יחסי מסכום העסקה. קניה ומכירה אג"ח
קנייה ומכירה תעודות סל תשלום עבור קנייה או מכירה של תעודת הסל. מחושב כחלק יחסי מסכום העסקה. קניה ומכירה תעודות סל
קנייה ומכירה קרנות נאמנות תשלום עבור קנייה ומכירה של קרן נאמנות. מחושב כחלק יחסי מסכום העסקה. קניה ומכירה קרנות נאמנות
קנייה ומכירה קרנות מחקות תשלום עבור קנייה ומכירה של קרן מחקה. מחושב כחלק יחסי מסכום העסקה. קניה ומכירה קרנות מחקות
קנייה ומכירה מינימום סכום מינימלי אשר יגבה בגין כל פעולה בניירות ערך. קניה ומכירה מינימום
קנייה ומכירה בסכום מקסימום סכום מקסימלי שיגבה בגין כל פעולה בניירות ערך. קניה ומכירה בסכום מקסימום
קנייה ומכירה בשיעור מקסימום שיעור מקסימלי מסכום העסקה, שנקבע ע"י הבנק שאותו לא יעבור כאשר הוא גובה עמלת מינימום. קניה ומכירה בשיעור מקסימום
קנייה ומכירה ניירות ערך חו"ל תשלום עבור כל עסקה בניירות הערך זרים (קנייה/מכירה/פידיון וכו'). מחושב כשיעור מהסכום שבו התבצעה העסקה. קניה ומכירה ניירות ערך חו"ל
קנייה ומכירה מינימום חו"ל סכום מינימלי שיגבה בגין פעולה בניירות ערך זרים. קניה ומכירה מינימום חו"ל
קנייה ומכירה בסכום מקסימום חו"ל סכום מקסימלי שיגבה בגין כל פעולה בניירות ערך זרים. קניה ומכירה בסכום מקסימום חו"ל
דמי ניהול עמלה עבור "שמירת" ניירות הערך על ידי הבנק. בדרך כלל מחושב כחלק יחסי מכמות ניירות הערך המוחזקים בחשבונכם ותקופת הזמן בה הם הוחזקו.
דמי ניהול חו"ל עמלה עבור "שמירת" ניירות הערך הזרים שלכם על ידי הבנק. בדרך כלל מחושב כחלק יחסי מכמות ניירות הערך המוחזקים בחשבונכם ותקופת הזמן בה הם הוחזקו.
ק/מ אופציות ניע"ז עמלה הנגבית עבור עסקה באופציות במטבע זר, ומחושבת כשיעור מסכום העסקה.
מעו"ף-כתיבה ק/מ אופ עמלה הנגבית עבור קניה, מכירה או כתיבה של אופציות מעו"ף.
הוראת קניה שלא בוצעה – בני"ע הנסחרים בבורסה של ת"א תשלום במקרה של קניה או מכירת ניירות ערך שלא בוצעה בפועל.
הוראת קניה/מכירה שלא בוצעה מסיבה התלויה בלקוח תשלום במקרה של קניה או מכירת ניירות ערך שלא בוצעה בפועל.
הוראת קניה שלא בוצעה – בני"ע הנסחרים בבורסות חו"ל תשלום במקרה של קניה או מכירת ניירות ערך שלא בוצעה בפועל.
הזמנת וקבלת מידע מהבנק
בנקאות ישירה בסלולרי (SMS) עמלה עבור שירות שליחת הודעות SMS שוטפות על פעילות ועדכונים בחשבון. עמלת דיסקונט בסמס לעוש
לאומי בזמן – חבילה עמלה עבור קבלת עדכונים על החשבון ואפשרות להתכתב עם בנקאי בהודעות SMS.
קבלת מידע בתקשורת לבקשת לקוח-שירות סלולר עמלה עבור קבלת עדכונים על החשבון ואפשרות להתכתב עם הבנק בנוגע לשאלות מסוימות בהודעות SMS.
קבלת מידע בתקשורת לבקשת לקוח – שרות און טיים Control UP תשלום חודשי קבוע עבור שירות התראות ב-SMS על תשלומים קבועים וחריגות בחשבון.
און טיים מט"ח עמלה שנגבית עבור שליחת עדכונים קבועים בין היתר לגבי שערי מט"ח ב-SMS או בדוא"ל.
up on time תשלום חודשי קבוע עבור שירות שליחת הודעת SMS הכוללת עדכון על שינויים בחשבון.
up control תשלום חודשי קבוע עבור שירות המאפשר קבלת התראות ב-SMS על תשלומים קבועים וחריגות בחשבון.
אישור יתרה עמלה עבור בדיקת יתרה מספיקה לפני ביצוע פעולות.
בקשה להפקת מסמך זמין הפקה או הדפסה של מסמכים המצויים במאגר הממוחשב הזמין בסניף.
הפקה ומשלוח תדפיס חודשי בעו"ש שירות קבלת תדפיס כל חודש ובו פירוט התנועות בעו"ש שהתבצעו בחודש הקודם.
מסמכים לבקשת לקוח – זמינים בסניף הפקה או הדפסה של מסמכים המצויים במאגר הממוחשב הזמין בסניף.
יבוא חשבון פתוח-דוקומנטים שנתקבלו ישירות מהלקוח – מעל 1,000$ בתנאי מזומן תשלום עבור ביצוע תשלום על יבוא או יצוא דרך הבנק, באמצעות דוקומנטים בנקאיים. העמלה נגבית כשיעור מסכום העסקה, אולם הסכום לא נקוב בדו"ח השנתי.
יבוא חשבון פתוח-דוקומנטים שנתקבלו ישירות מהלקוח – עד 1,000$ תשלום עבור קבלת דוקומנטים מהלקוח בעת ביצוע יבוא בסחר חוץ. המחיר נקבע ע"י הבנק בדולרים.

התחילו עכשיו לחסוך ולהיות חלק מהשינוי

מתחילים לחסוך