אנחנו ב Feezback מבינים עד כמה הכסף שלך יקר לך, אבל יודעים שלא תמיד יש לך את הזמן לשמור עליו ולעשות את כל מה שנדרש כדי להגן עליו. כולנו רוצים לשלם פחות ולהשיג את התנאים הטובים ביותר, אבל לא תמיד משקיעים את הזמן הנדרש כדי לעשות את זה. לכן, דאגנו ב Feezback שיהיה לך מומחה פיננסי אובייקטיבי, שיהיה רק שלך ויותאם לך באופן אישי. מומחה פיננסי שיהיה זמין 24/7 ויסייע לך בקבלת ההחלטות הכלכליות החשובות, שכל אחד מאיתנו נתקל בהן.

פיקדונות, ריביות, עמלות… מהיום לא תצטרך להתמודד לבד עם כל המידע הכלכלי הסבוך והמורכב. אנחנו נסייע לך להבין, לנתח ולקבל את ההחלטה הטובה ביותר המתאימה לך. המומחה הדיגיטלי שלנו יעקוב אחר האירועים השונים בחשבון הבנק שלך, ויעזור לך לקחת את ההחלטה הטובה, הנכונה והחסכונית ביותר. מעכשיו הטכנולוגיה שלנו פשוט תעבוד בשבילך.

הורידו עכשיו ללא עלות את אפליקציית Feezback ותיהנו משקט כלכלי. מהיום ה"כאב ראש" שלכם עובר אלינו. הצטרפו לקהילת Feezback ותהיו חלק ממהפכה חדשה של צרכנות פיננסית נבונה.

בנק הפועלים כניסה לחשבון

רוצים לקבל מאיתנו טיפים ועצות לחסכון והתנהלות פיננסית נכונה יותר?                                                הצטרפו לניוזלטר של פיזבק: