מי מאיתנו לא מכיר את התמונה של השולחן העמוס בחשבונות, חיובים, דפי בנק ושרותים אחרים… בלאגן בלתי נשלט… אנחנו ב Feezback יודעים שזה כמעט בלתי אפשרי לעקוב אחרי מגוון רחב כל כך של ספקים, בנקים וגופים פיננסיים, לכן החלטנו להפוך את הכל להרבה יותר פשוט. מהיום, הכל מרוכז במקום אחד, אפליקצית Feezback תציג לכם באופן ברור ובצורה נוחה את המידע החשוב שלכם, ותסייע לכם לשלוט מחדש בכסף.

אנחנו נרכז עבורכם את המידע, נעקוב, נשווה ונציג עבורכם את כל המידע במקום אחד. אנחנו יודעים כמה הכסף שלכם חשוב לכם, ולכן, נדאג להתריע כאשר אחד הספקים ישנה לכם מחיר בלי להודיע, או יגבה מכם יותר כסף בסוף החודש. מעכשיו זה יהיה הרבה יותר פשוט – על זה אנחנו מתחייבים. כי כשיודעים יותר, אז גם הרבה יותר קל לעקוב אחרי הכסף והרבה יותר קל לחסוך. הטכנולוגיה שלנו תאפשר לכם לדעת כמה אתם צריכים לשלם וכמה תוכלו לחסוך בכל רגע. מהיום תוכלו לדרוש מהבנק בדיוק את מה שמגיע לכם ולשלם פחות.

הורידו עכשיו ללא עלות את אפליקצית Feezback ותחזירו לעצמכם את השליטה בכסף. הטכנולוגיה של פיזבק תשמור עליכם, תסייע לכם להתנהל בצורה חכמה יותר ותחסוך לכם כסף רב!

בנק הפועלים כניסה לחשבון

רוצים לקבל מאיתנו טיפים ועצות לחסכון והתנהלות פיננסית נכונה יותר?                                                הצטרפו לניוזלטר של פיזבק: