למי מיועדת אפליקצית Feezback ?

האפליקציה מיועדת לכל מי שיש לו חשבון בנק ומאפשרת לכל אחת ואחד לנהל באופן טוב יותר את השירותים הפיננסיים שלו בעזרת המומחה הפיננסי של Feezback. המומחה שלנו יציג לכם הצעות שמותאמות לכם, ויסייע בכל החלטה פיננסית. פקדון, הלוואה, ריביות, עמלות, המומחה האוביקטיבי של feezback יציג לכם הצעות רק כשהן יכולות לחסוך לכם כסף ולשפר את המצב שלכם.

האם האפליקציה עולה כסף?

לא, השירות ניתן חינם. אפשר להוריד את האפליקציה ללא עלות וללא תשלום, להצטרף לקהילת feezback ופשוט להתחיל לחסוך.

האם המידע שלי מאובטח?

מומחי האבטחה הטובים ביותר בארץ היו שותפים לפיתוח המוצרים שלנו. האתר והאפליקציה של Feezback מוגנים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק. צוות של מומחי אבטחה עם ניסיון עשיר באבטחת מידע סודי ורגיש אמון על אבטחת המידע 24/7. אבטחת מידע זו המומחיות שלנו ואנחנו מחויבים להגן על המידע היקר שלכם.

האם תעבירו את המידע שלי לצדדים שלישיים ?

לא נעביר את המידע האישי שלך לצדדים שלישיים, אלא אם תבקש מאיתנו במפורש להעביר אליהם פרטים לצורך קבלת שירותים מהם. תוכל לקרוא עוד על מדיניות הפרטיות שלנו כאן. חשוב שתדעו שכל מאגרי המידע שלנו רשומים ומפוקחים על ידי הרשות לפרטיות במשרד המשפטים. אבטחת המידע שלך קריטית עבורנו ואנחנו עושים הכול כדי להבטיח שהמידע שלך יישאר בטוח.

למה אתם צריכים את הסיסמה לחשבון הבנק?

כדי שנוכל לעקוב אחר המידע ולנתח אותו באופן המיטבי, כך נוכל להציע לך את ההצעות והמסלולים המשתלמים והחסכוניים ביותר עבורך. הסיסמה שלך תשמש אותנו לצורך קריאת המידע בלבד, המערכת לעולם לא תוכל לבצע פעולות בחשבון הבנק שלך.

האם אתם שומרים את הסיסמה לחשבון הבנק אצלכם?

לא, הסיסמה איננה נשמרת אצלנו וכלל איננה נשמרת במערכות החברה. הססמאות שלך ישמרו באופן מוצפן במכשיר הטלפון שלך בלבד ולא אצלנו. חשוב לדעת שיש לך תמיד את האפשרות לעדכן את הססמאות ולשנות אותן.

רוצים לקבל מאיתנו טיפים ועצות לחסכון והתנהלות פיננסית נכונה יותר?                                                הצטרפו לניוזלטר של פיזבק: